Hakkımızda

RODOPLU  firması   SALİM  RODOPLU tarafından   1979 yılında    Akhisar'da sıhhi tesisat sistemleri  yapımı  amacı ile  kurulmuş  olup, ilerleyen  yıllarda mesleğin  gelişiminin  takibi  gereği    dalgıç pompa, sulama sistemleri, hidrofor tesisleri,  kat kaloriferi tesisatları, merkezi ısıtma sistemleri,  hidrofor tankları  imalatı,  katı yakıtlı otomatik yüklemeli  kat kaloriferi kazanları imalatı ilede sektördeki  tüm gelişmeleri   müşterilerine öncülük ederek   sunmaktadır.

2006  yılında  doğalgaz’ın Akhisara  gelmesi ile Akhisar da ilk  doğalgaz  yetki sertifikasını  alan firma  olarak bir ilk’e imza attık ve  daha sonrada  akhisarda  konutlarda ilk  doğalgaz  kullanımını   sağlayan firma  olduk.
  Ayrıca biz  satacak olduğumuz  kombi ve kazan  markası  belirlerken  yaptığız araştırmalar sonucu  ısıtma sektöründeki  dünyanın lider kuruluşu  olan viessmann firmasını kendimize partner olarak belirledik.yetkili  satış ve  servis hizmetini  sağlamaktayız.
Firmamızın  Edremit Akçay'daki şubeside   1995 yılında faaliyete girmiştir.

 

Vizyon ve Misyon

----Vizyonumuz

RODOPLU TEKNİK olarak;

  • Teknolojik alanda kaliteli ve güvenilir ürünler elde etmek
  • Yenilikleri sürekli takip edip müşterilerimize  en kaliteli ürünleri sunmak
  • Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak
  • Müşteri memnuniyetleri doğrultusunda ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya devam etmek
  • Sektörümüzün önde gelen kuruluşları arasında yer almak

----Misyonumuz

Evrensel değerler etiğinde, bilim ve teknolojiyi en üst seviyede kullanmayı hedefleyerek, kişisel birikimlerimizi müşterilerimize beklentilerinin üzerinde istenilen zamanda ve en iyi kalitede hizmet şeklinde sunabilmek.

-- Dükkan Fotorafları --

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Highslide JS